whLSA9Ig

Reemet piiroja

f

Juuksed on nagu lõuend, mida saab värvida, voolida, anda struktuuri ja vormi! Nõudliku inimesena hindan seda, et üks meistriteos saab valmis loetud ajaga ja oma tehtud teosest saab rõõmu tunda kohe!  Olen väga põhjalik ja hindan kõrget kvaliteeti. Inspiratsiooni ammutan peamiselt välismaalt, nii elades kui töötades, ning uusi stiile ja kultuure avastades täieneb minu inspiratsioon ja suur kirg oma töö vastu. Inspireeritult nagu Coco Chanel on öelnud: „I don´t do Fashion, I´am Fashion“!

studio-52

NELE HURT

f

Juuksed kui vormitav ja töödeldav materjal on mind alati paelunud. Mind inspireerivad inimesed, mood, kunst, kino, loodus ja ka muusika. Vahel võib tulla hea värviidee kliendi kampsuni toonist või jalutuskäigust sügiseses metsas. Praeguseks on juuksuritöö juures kõige lahedam see, et klientidega on tekkinud koostöö, usaldus ja sünkroonsus.

studio-22

LIINA PARV

f

Oma igapäevatöös tunnen väga suurt tänutunnet klientide ees, kes minu juurde tulevad.

Juuksuritöös kohtun tohutult põnevate inimestega, mistõttu mööduvad tööpäevad lipates nagu heade sõprade seltskonnas. Kaunid soengutulemused sünnivad justkui iseenesest tänu põnevatele vestlusteemadele ja inspireerivatele inimestele. Peangi suurimaks inspiratsiooniks oma kliente.

CrBgG7tQ

Rúben Santos

f

Töötan alati suure kire ja motivatsiooniga. Juuksurina kirjeldaksin end kui inimest, kellel on oma visioon, maitse ja tehnika, sest olen perfektsionist. Mu kliendid on just need, kes mind esindavad! Suurim autasu minu tehtud töö eest on rahulolev klient, kes peeglisse vaadates naeratab ning pärast muutust tunneb end särava, ilusa ja enesekindlana.

Ruben on pärit Hispaaniast-Barcelonast ja kõneleb inglise või hispaania keeles.